Secret of Law of attraction
۲۹ مهر

مرور سریع راز قانون جذب

قانون جذب ، این رازی است برای همه

هر آدمی در هر زمانی از تاریخ در هر نقطه از این جهان پهناور با هر شرایط عام و خاص انسانی و در هر جامعه ای با هر سلیقه و گرایشی، میتواند با استفاده از این راز به آرزوهای خود برسد. رازی برای همه که همه موفقیت ها را هم دربر می گیرد. شاید بتوانیم این راز را، راز خوشبختی بنمامیم. چون هر چه آرزو دارید با این راز بدست می آید (شادی، سلامت، ثروت، و…).

قانون جذب یکی از مهمترین قوانین کائنات است. کائنات بر پایه این قانون ساخته شده، مهم نیست شما که هستید، در چه برهه ای از زمان کجایید و چکار می کنید. چون به هر حال در هر جا از این جهان هستی باشید با یک نیروی بیکران کار و زندگی میکنید. نیرویی تحت امر قانونی به نام « قانون جذب ». وقتی به اطرافتان نگاه میکنید چیزهای زیادی می بینید که عوامل مختلفی باعث وجود آمدن آنها در اطراف شما شده اند.

قانون جذب چه می گوید؟

قانون جذب می گوید: تمام چیز هایی که در زندگی شما وارد می شود، شما خود آنرا به زندگیتان وارد کرده اید.

توسط واقعیت ذاتی تصاویری که شما در ذهن دارید و به آن فکر میکنید، در واقع هر چیزی که شما بیشتر به اون فکر کردید و روی اون تمرکز کردید، شما به زندگیتان دعوتش کرده اید. ساده ترین مثال برای این موضوع غول چراغ جادو است. هر چیزی را که روی آن تمرکز کنید، بزودی در کنارتان خواهید دید.

اصل قانون جذب

این اصل در کوتاهترین جمله به اینصورت بیان می شود: افکار تبدیل می شوند به حوادث اما این یک قانون ثابت است.

ما میخواهیم روش استفاده از این قانون را باهم بررسی کنیم. راه حل عملی که در کتاب راز ارائه می شود را با هم گام به گام مرور خواهیم کرد.


منبع: دکتر فردین ناصری

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 2 =

جستجو