Who is subject
۱۶ شهریور

سوژه کیست؟

سوژه شخصی است که میخواهد به هیپنوتیزم برسد. یعنی قصد دارد به تمرکز فوق العاده ای دست یابد تا از مواهب آن بهره ببرد. لیکن خود به تنهایی این توانمندی را ندارد، لذا از شخصی که روش صحیح این کار را میشناشد کمک میگیرد.

در واقع بین هیپنوتیزور و هیپنوتیزم شونده مانند یک خلبان و کمک خلبان در حین پرواز یک همکاری بینابینی وجود دارد. درحالی که اکثر مردم طبق باورهای خرافی قدیمی این همکاری را یک زور آزمایی میدانند و حتی گاهی افراد بر مبنای این باور غلط که فکر میکنند هیپنوتیزم یعنی مقهور شدن به قدرت هیپنوتیزور در برابر هیپنوتیزم شدن مقاومت میکنند، و معمولا دوست دارند که هیپنوتیزم نشوند(با اینکه عموما هیچوقت این عمل را تجربه نکرده اند). اما با افتخار ادعا میکنند که هرگز هیپنوتیزم نمیشوند و معمولا این مقاومت تا زمانی که از این واقعیت آگاه شوند که فقط بیماران روانی که توانایی تمرکز حواس را ندارند هیپنوتیزپذیر نیستند ادامه دارد.

چیزی که مهم است بدانید این است که طبق گفته دکتر «اشپیگل هیپنوتیزور» معروف اظهار می دارد: هیپنوتیزم شدن، نشانه ضعف روحی نیست بلکه هیپنوتیزم شدن نشانه سطح بالایی از هوش و استعداد و نمایانگر قدرت و قابلیت فرد در انجام تمرکز است.

پس لطفا ازآن دسته افراد نباشید که هیپنوتیزم نشدن را افتخار خود میدانند، چون برناتوانی خود افتخار کردن حماقت به شمار می آید و حتی اگر هیچوقت تجربه نکردید حداقل امیدوار باشید که هیپنوتیزم پذیریتان بالا باشد.

برای شروع شناخت خوبی از مراسم هیپنوتیزم بدست آوردید حال میتوانیم به اصل مطلب برسیم و در خصوص حدود توانمندی های هیپنوتیزم صحبت کنیم. می توانید ادامه اطلاعات را در مطلب که در رابطه با «کشف رمز های هیپنوتیزم» است بخوانید.


منبع: پست کانال تلگرام دکتر فریدن ناصری

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + یک =

جستجو